Zakup domu- krok po kroku

Zakup domu lub mieszkania

Każdy z Nas marzy o zakupie własnego domu. Nie ma co ukrywać- na pewnym etapie życia stajemy przed trudnymi decyzjami. Na szczęście nie ze wszystkim trzeba radzić sobie samemu. Okazuje się, że to marzenie można urzeczywistnić w prosty sposób.

rzut lokalu Łomża

Pokrótce opowiemy jakie są kroki do zakupu
"WŁASNEGO DOMU W CENIE NIŻSZEJ NIŻ MIESZKANIE".

Po pierwsze, należy skontaktować się ze sprzedawcą i dopytać o wszelkie wątpliwości związane z budową, kupnem czy zagospodarowaniem terenu. Nabywca kupując lokal z rynku pierwotnego ma pewność z czego oraz przez kogo wykonywane są prace związane z budową. Wszystko jest dokładnie udokumentowane, a przede wszystkim- jest do wglądu.

Po drugie, warto obejrzeć inwestycję. Daje to nie tylko namacalne dowody na postęp prac, czy zgodność z przedstawianymi wcześniej wizualizacjami, ale również możliwość spotkania „twarzą w twarz” ze sprzedawcą.

Bieżące informacje dotyczące naszych inwestycji mogą państwo śledzić na Facebooku.

Kolejnym etapem zakupu domu jest rezerwacja. Kiedy znajdziecie swoje wymarzone cztery kąty macie możliwość nieodpłatnego zarezerwowania projektu. Dzięki doświadczonej kadrze fachowców i specjalistów klarownie wyjaśniamy ten proces klientom.  Jesteśmy w stałym kontakcie.

Ostatnim, najważniejszym punktem jest odbiór domu. Najprzyjemniejsza część ze współpracy dla obydwóch stron. Podczas odbioru, należy przede wszystkim dokładnie sprawdzić czy dom przekazany jest w zapewnianym standardzie (czy zgadzają się wykorzystane materiały, wyposażenie lokalu lub otocznie domu). Po zaakceptowaniu stanu budynku podpisywany jest akt notarialny odnośnie przekazania własności, a budynek zostaje oddany do użytkowania nowemu właścicielowi. W związku z kupnem z rynku pierwotnego- kupujący nie płaci 2% podatku PCC zatem umówiona kwota nieruchomości jest kwotą brutto (z podatkiem vat 8%).

Nie taki diabeł straszny jak go malują

Kupując dom od dewelopera mamy przede wszystkim zapewniony komfort oraz bezpieczeństwo odnośnie wykonania oraz bezproblemowy kontakt z osobami odpowiedzialnymi za inwestycję.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji odnośnie zakupu domu w Lewiarz Development. Nasi specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania oraz poprowadzą przez cały proces, od pierwszego kontaktu aż po odbiór lokalu.

© 2019 Lewiarz Development

Polityka Prywatności i Cookies