Czy warto kupić dom/mieszkanie od developera?

Mieszkanie od developera

 To temat, który nurtuje wiele osób planujących zakup.
Rozpoczęcie nowego etapu w życiu, jakim jest zainwestowanie w nowy dom lub mieszkanie, musi być decyzją dokładnie przemyślaną. Zakupiony budynek musi spełniać wszystkie codzienne potrzeby oraz oczekiwania, takie jak funkcjonalność pomieszczeń, wygoda, bezpieczeństwo czy dostępna w pobliżu infrastruktura.

niższe koszty transakcji

W odróżnieniu od transakcji na rynku wtórnym, w przypadku zakupu od developera, nie płaci się podatku od czynności cywilno-prawnych. Nie ma również prowizji od pośrednika nieruchomości. Jest to ogromna oszczędność. Dużym plusem jest również uregulowany status prawny nieruchomości. W przeciwieństwie do lokali z rynku wtórnego, nie ma możliwości pojawienia się roszczeń, spraw spadkowych czy niezgodności w księdze wieczystej.

Współpracując z Lewiarz Development mogą być państwo pewni bezpiecznego przebiegu procesu kupna. Nabywając jeden z naszych domów zaoszczędzą Państwo nie tylko pieniądze, ale również czas oraz unikną niepotrzebnego stresu związanego z opóźnieniami czy dokumentacją.

własny dom w Łomży, sprzedaż mieszkania Łomża, kupię mieszkanie Łomża, nieruchomości Łomża, deweloper Łomża
mieszkanie od developera

Nowa inwestycja
brak usterek

Decydując się na zakup domu z naszej inwestycji mają Państwo wgląd w stan zaawansowania prac. Każdy szczegół oraz instalacja są sumiennie wykonywane przez naszych fachowców oraz kontrolowane przez specjalistów. W odróżnieniu do zakupu z rynku wtórnego, nie występują wady ukryte czy uszkodzone instalacje ponieważ budynek stawiany jest od podstaw pod okiem profesjonalistów.

kupujemy "oczami"

Domy lub mieszkania z rynku wtórnego są dużą pokusą ponieważ dostajemy namacalny, gotowy do zamieszkania lokal. Warto jednak poświęcić chwilę i zastanowić się czy rzeczywiście wszystko jest widoczne. Tego typu projekty były realizowane w różnych czasach, z użyciem materiałów do których nie można mieć pewności oraz pod kontrolą osób, których po czasie, najzwyczajniej nie będzie można znaleźć.

W tym temacie widoczna jest największa zaleta nabycia budynku od developera– wiemy z czego, w jaki sposób oraz przez kogo będzie on budowany.

Pomimo, że nie możemy namacalnie zweryfikować inwestycji na rynku pierwotnym, istnieje wiele nowoczesnych rozwiązań takich jak wizualizacje, plany budowy czy przykładowe aranżacje dzięki którym możemy poznać standard nabywanego budynku.

własny dom, deweloper Łomża

nasza oferta:

domy w zaawansowanym stanie prac

o satysfakcjonującym i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń

budynki w początkowym stanie realizacji

istnieje możliwość dopasowania pomieszczeń do własnych potrzeb poprzez zmiany rozkładu ścian działowych czy rozkładu punktów sanitarnych

zbuduj z nami swoją przyszłość mieszkanie od developera

Kupując dom od developera dostają Państwo klarownie skonstruowaną ofertę z informacją dotyczącą materiałów oraz terminów realizacji. Przyszły właściciel dopełnia jedynie formalności.

Podsumowując, mieszkanie od developera daje gwarancję, że inwestycja została wybudowana z użyciem dobrej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii. Oczywiście można to sprawdzić poprzez weryfikację odpowiednich dokumentów.

Należy również wziąć pod uwagę fakt, że kupno realizacji developerskiej jest inwestycją, a nie wydatkiem. Coraz popularniejszym staje się lokowanie kapitału w nieruchomości. Zdecydowanie, kupno budynku na nowym osiedlu, w pięknej i wygodnej lokalizacji lepiej zaprocentuje niż zakup „z drugiej ręki”.

© 2019 Lewiarz Development

Polityka Prywatności i Cookies