fbpx

Lewiarz Developer- Pierwszy etap ruszył

Lewiarz Development

Rozpoczęto budowę pierwszego etapu osiedla

kupię mieszkanie łomża

W tym etapie powstanie 12 lokali mieszkalnych: 4 domy dwulokalowe (typu bliźniak), a także 4 domy wolnostojące.

Dostępność projektów  oraz poziom zaawansowania prac mogą Państwo sprawdzić w naszej OFERCIE.

TERMIN ZAKOŃCZENIA REALIZACJI TO LISTOPAD 2018 ROKU

developer pierwszy etap budowy

Developer Łomża
Wszystko mamy zaplanowane

znajdujemy Znakomite lokalizacje

Po pierwsze, nasza najnowsza inwestycja leży w urokliwej i zielonej okolicy. Mieszkańcy mogą podziwiać panoramę Łomży wyglądając przez okno.

Po drugie, jest to osiedle idealne dla osób, które cenią sobie spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Przywiązujemy wagę do detali

Dzięki doświadczeniu, jakie zebraliśmy przez lata, znamy potrzeby Klientów. Dlatego opracowujemy rozwiązania, które będą komfortowe oraz funkcjonalne dla nowych właścicieli.

To nie wszystko! Umożliwiamy dopasowanie wnętrza do indywidualnych oczekiwań. W związku z tym, wedle potrzeb klienta zmienimy układ ścian działowych, pomieszczeń sanitarnych, jak również punktów elektrycznych.

Zapewniamy bezpieczeństwo

W związku z tym gwarantujemy terminowość realizacji, dajemy 5cioletnią gwarancję na nasze domu oraz możliwość podglądu inwestycji na każdym etapie budowy.

Co więcej, gwarantujemy pełną ochronę praw najemcy, przygotowujemy pełną dokumentację, jak również doradzamy w kwestii sfinansowania zakupu.

Nasz inwestycje mogą Państwo również znaleźć na JL-BUD.

Dom od developera
to udana i opłacalna inwestycja

Poszukiwania działki, projektu, ekipy budowlanej oraz dobrej jakości materiałów- wszystko zrobi to za Ciebie developer! Jest to bardzo komfortowe, a także niesamowicie wygodne rozwiązanie przede wszystkim dla zapracowanych, rodzin oraz laików w dziedzinie nieruchomości.

© 2019 Lewiarz Development

Polityka Prywatności i Cookies