Kim jesteśmy?

Lewiarz Development to nowoczesna, lokalna firma powstała w wyniku wieloletniej współpracy i doświadczenia ludzi związanych z firmą JL sp. z o.o., która jest generalnym wykonawcą naszych inwestycji i z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od ponad 10 lat.

Lewiarz Development to firma otwarta na potrzeby Klienta. Skupieni na celu, jakim jest satysfakcja Klienta, świadomie dobieramy projekty, materiały i usługi.

Działamy przejrzyście, przekazując zainteresowanym niezbędne do podjęcia decyzji o zakupie informacje.

10 lat-

Jesteśmy polską, rodzinną firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem

wysokiej jakosci materialy-

Korzystamy z wysokiej jakości materiałów i innowacyjnej technologii

Tworzymy w znakomitych lokalizacjach. Dla fanów infrastruktury miejskiej/bliskości natury

5 lat gwarancji-

Udzielamy gwarancji na oferowane nieruchomości oraz gwarancję producenta na zastosowane materiały

Ułatwiamy naszym Klientom spełnienie marzeń o własnym domu

kadra-

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz współpracujemy z profesjonalistami w swoim fachu

Co nas wyróżnia?

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to nowoczesne projekty cechujące się innowacyjną architekturą, korzystne i dobrze wkomponowane w otaczającą je okolice.
Pragniemy aby Nasi klienci byli z Nas zadowoleni. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy jakość, komfort oraz atrakcyjność cenową oferty. Dbamy o to, aby inwestycje były dobrze rozplanowane i funkcjonalne.
Zależy Nam na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Dlatego posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, która profesjonalnie i bezproblemowo poprowadzi proces sprzedaży: od wyboru i zakupu domu, aż po jego odbiór.
Podsumowując, inwestycje zrealizowane jako deweloper (w mieście Łomża, jak również na terenie całego kraju) są przede wszystkim bezpieczne, funkcjonalne oraz znakomicie wpisują się w najbliższe otoczenie. Ważna jest dla nas satysfakcja klientów dlatego dbamy o rozwój oraz wysoki poziom świadczonych usług.

Skontaktuj się z nami:

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj      Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj